Návštevnosť stránky

Šport

17.06.2016

Futbalový turnaj o pohár starostu obce

Dňa 15. júna sa konal  už 11. ročník  Futbalového turnaja žiakov Základných škôl o pohár starostu obce Laškovce. V tomto ročníku sa zúčastnili školy-   ZŠ Vrbnica, ZŠ Šamudovce a  ZŠ s MŠ Žbince. Naše domáce družstvo sa umiestnilo na 1. mieste a tak obhájilo aj minuloročné víťazstvo.

...... foto

25.06.2015

Rómsky futbalový turnaj

Najobľúbenejším kolektívnym športom je futbal, ktorý priťahuje na štadióny a pred televízne kamery milióny ľudí. Zároveň ich spája,  ale  niekedy aj rozdeľuje. Cieľom rómskeho  futbalového turnaja, ktorý má v našej obci už dlhšiu tradíciu, nakoľko tento rok sa konal už jeho 4. ročník, je spájať nielen hráčov, ale aj fanúšikov.  Hlavným organizátorom podujatia je poslanec obecného zastupiteľstva Marek Miker.  Turnaj sa konal dňa 20. júna 2015 na ihrisku základnej školy.  Po slávnostnom otvorení turnaj starostom obce zahrali úvodný zápas deti do 11. rokov  - domáce mužstvo s mužstvom Vŕbnica.  Turnaja sa zúčastnilo 5 mužstiev, pričom dve mužstvá boli z našej obce  - mužstvo Laškovce starší a Laškovce mladší.  Zápasy boli rozvrhnuté tak, aby zápas odohral každý s každým.  Pre účastníkov podujatia sa podávalo občerstvenie  - párky čaj, malinovka.

..... foto

18.8.2014 Futbalový turnaj

Rómsky futbalový turnaj 3. ročník.

.... foto

17.2.2013 Mariášový turnaj 2013
        Dňa 9. februára  2013   sa v priestoroch  nášho Kultúrneho domu  uskutočnil už 8. ročník MARIÁŠOVÉHO TURNAJA O POHÁR STAROSTKY OBCE  LAŠKOVCE.  Mariášový turnaj slávnostne otvorila starostka obce Gabriela Kaloková.  Celkovo sa turnaja zúčastnilo 35 hráčov  z blízkeho i vzdialenejšieho okolia. Hralo sa podľa zaužívaných pravidiel – 5 kôl po 50 minútach. Prvenstvo získal Budiš Milan, druhé miesto obsadil Rimko Ľuboš a tretí skončil Krišo Milan. Najlepším laškovčanom sa stal Krišo Milan.  Všetci hráči  strávili príjemný deň  a svoju vyčerpanú energiu si doplnili  bohatým občerstvením.

Celkové výsledky turnaja nájdete v nasledujúcej tabuľke

26.5.2012 Futbalový turnaj

Dňa 20. mája 2012 sa v našej obci konal futbalový turnaj.  Zúčastnili sa ho štyri futbalové mužstvá. Ceny víťazným družstvám odovzdala starostka obce.

2.7.2011 1. ročník rómskeho futbalového turnaja

Dňa 18. júna 2011 sa v našej obci konal 1. ročník rómskeho futbalového turnaja. Zúčastnili sa ho štyri družstvá. Futbalový turnaj zahájila starostka obce a popriala futbalistom veľa športového šťastia. Pre všetkých zúčastnených  aj pre divákov, ktorí prišli povzbudzovať bolo poskytnuté občerstvenie.

28.6.2011 Futbalový turnaj  žiakov

V mesiaci  jún  2011 sa v priestoroch areálu ZŠ Laškovce organizoval 6. ročník futbalového turnaja žiakov základných škôl o pohár starostky  obce Laškovce . Účasť a celkové umiestnenie jednotlivých zúčastnených základných škôl:

1. ZŠ Vrbnica
2. ZŠ s MŠ Žbince
3. ZŠ Laškovce
4. ZŠ Šamudovce

11.3.2011

Mariášový turnaj

Dňa 26. februára 2011 sa v priestoroch nášho Kultúrneho domu konal  8. ročník MARIAŠOVÉHO TURNAJA O POHÁR STAROSTU OBCE LAŠKOVCE. Turnaj každoročne organizuje obec v spolupráci s miestnym Klubom Dôchodcov.  Celkovo sa turnaja zúčastnilo 28 hráčov zo širokého okolia. V úvode  súťažiacich privítala krátkym príhovorom starostka obce Gabriela Kaloková.  Nechýbalo bohaté občerstvenie a slávnostné odovzdávanie ocenení  z rúk starostky obce.